×

Rejestracja

Klient indywidualny
Firma

Informacje profilowe

Dane logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest nieprawidłowe!
Nazwisko jest nieprawidłowe!
Nieprawidłowy adres e-mail!
E-mail jest wymagany!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!
Hasło jest wymagane!
Wprowadź prawidłowe hasło!
Wprowadź 6 lub więcej znaków!
Wprowadź 16 lub mniej znaków!
Hasła nie są identyczne!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
E-mail i/lub hasło jest nieprawidłowe!
Firma jest wymagana!
NIP jest wymagany!

Svalbardi 750ml Woda z góry lodowej

Kod produktu: svalbardi750szk

Pozostało 8 butelek

Svalbardi 750ml Woda z góry lodowej
320,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Svalbardi

 

0
zanieczyszczeń
-150
lat to wiek wody pozyskiwanej z gór lodowych
185
pH

Dlaczego wybrać wodę Svalbardi?:

Svalbardi to woda, która pochodzi z gór lodowych z archipelagu wysp położonego 1000 km od Północnego Koła Biegunowego. Svalbardi to luksus, którego możesz doświadczyć za każdym razem kiedy otwierasz butelkę. To także unikatowy prezent, którym możesz uczcić wyjątkowe wydarzenia w życiu swojej rodziny, przyjaciół czy partnerów w biznesie. Taki prezent zawsze będzie unikatowy, świeży i piękny.

Właściwości Svalbardi

Svalbarði jest prawie całkowicie pozbawiona minerałów i posiada pH rozpuszczonego śniegu. Charakteryzuje się wyjątkowo lekkim, świeżym smakiem, który idealnie dopasowuje się do wykwintnych dań. Dwie cechy, które przede wszystkim wpływają na smak wody to ilość minerałów (TDS czyli wszystkie rozpuszczone substancje stałe w miligramach na litr) i poziom nasycenia dwutlenkiem węgla. Im niższy stopień wysycenia minerałami i CO2, tym ostrzejszy smak i mniejsza ingerencja w smaki potraw i napojów. Dzięki arktycznemu pochodzeniu i smakowi (terroir), Svalbarði jest uznawana przez Towarzystwo Fine Waters za najlepszą wodę na świecie

Butelka Svalbardi

Butelka odzwierciedla pochodzenie wody Svalbarði. Najwyższa jakość szkła wyraża przejrzystość starożytnego lodu. Czyste linie wyrażają współczesną rolę naukową Svalbardu. Niebiesko-zielona opaska symbolizuje lodowiec, gdzie starożytny lód przechodzi w nowonarodzoną górę lodową. Butelki produkowane są w Republice Czeskiej przez SKLÁRNY Moraw, 200-letniego producenta szkła.

Svalbardi i środowisko

Spitzbergen jest w centrum badań dotyczących globalnego ocieplenia. Woda Svalbarði ma zerowy ślad węglowy, a 1% ze sprzedaży każdej butelki przekazywany jest wspieranie Globalnego Banku Nasion.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia Norwegia
Marka Svalbardi
gazowana/niegazowana niegazowana
Twardość miękka 0-30 mg/l
Pojemność 750ml
stopień mineralizacji bardzo niski 0-50
Czystość (poziom azotanów) poniżej 0.1 mg/l
źródło Z góry lodowej
pH 0-6.9 kwaśna
Smak naturalny
Rodzaj butelki Szklana
Recenzje

Recenzje klientów 9 item(s)

Świetna! Daje 5 gwiazdek
Ta woda jest świetna Recenzje wg Google polska / (Dodano 26.05.2018)
Kruszwil lubi tą wodę
Piję ją od urodzenia. Recenzje wg Marek Kruszel / (Dodano 14.03.2018)
Świetna Woda
Kocham Ją! Recenzje wg Maciek / (Dodano 05.03.2018)
Świetna Woda
I love this! Recenzje wg Maciek / (Dodano 05.03.2018)
:)
Mój kot nie pije innej wody Recenzje wg Garfield / (Dodano 09.10.2017)
Nie pozostawia smug na naczyciach!
Używam jej od lat do zmywania naczyć, dłonie są zdecydowanie mniej zniszczone niż przy wodzie z kranu.
Odkąd mam zmywarkę, wlewam dwie butelki na dno przed uruchomieniem zmywania. Zużywa się zdecydowanie mniej soli zmiękczającej i nie pozostawia smug na szklankach.
Nie osadza sie również kamień w żelazku jak używam jej do prasowania. Naprawdę super woda!!! Recenzje wg Heavy user / (Dodano 01.08.2017)
Coś więcej niż woda
Z wodą Svalbardi zetknąłem się pierwszy raz, gdy poczęstował mnie nią mój dziadek podczas moich odwiedzin u niego w Norwegii. Codziennie pijemy wodę i zbytnio nie zastanawiamy się nad tą czynnością. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy nasze usta zalewa nieskazitelny smak wody z góry lodowej Svalbardi. To coś w rodzaju symfonii dźwięków, których nie słyszymy, ale wyraźnie czujemy poprzez dotyk kropel wody pochodzących z dalekiej północy Norwegii. Woda Svalbardi sprawia, że czas na chwilę się zatrzymuje, przed oczami pojawia nam się całe nasze życie zamknięte jakby w kropli wody. Być może warto zatrzymać się w pędzie codzienności i znaleźć 5 minut sam na sam z kieliszkiem wody Svalbardi. Kto wie, czy właśnie w tym momencie nie odkryjemy czegoś niesamowitego, nie dokonamy decydującego kroku w naszym życiu. Za każdym razem, kiedy piję wodę Svalbardi, czuję, jak gdybym ciągle znajdował się przed domem mojego dziadka, otoczony pięknem norweskiej natury. Polecam każdemu spróbować wody Svalbardi. Zapewniam, że picie jej nie jest zwykłą czynnością, gdyż powoduje niezwykłe uczucie zatapiania się w ideale lodowej czystości. Recenzje wg Pawełek / (Dodano 04.05.2017)
kiedyś jej spróbuje!
Svalbardi - przepiękne opakowanie, ciekawa historia, plus za to, co robią dla środowiska. Kiedyś na pewno jej spróbuje! Recenzje wg Agnieszka / (Dodano 06.03.2017)
Kasia ją lubi!
Najlepsza jaką piłem, biorę ją codziennie do szkoły, dzieciaki mi zazdroszczą! Recenzje wg Janusz / (Dodano 20.01.2017)
Dodaj swoją recenzję
Tagi

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Filmy

Video