×

Rejestracja

Klient indywidualny
Firma

Informacje profilowe

Dane logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest nieprawidłowe!
Nazwisko jest nieprawidłowe!
Nieprawidłowy adres e-mail!
E-mail jest wymagany!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!
Hasło jest wymagane!
Wprowadź prawidłowe hasło!
Wprowadź 6 lub więcej znaków!
Wprowadź 16 lub mniej znaków!
Hasła nie są identyczne!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
E-mail i/lub hasło jest nieprawidłowe!
Firma jest wymagana!
NIP jest wymagany!

Słotwinka z Krynicy

Kod produktu: slotwinkapet

Pozostało 6 butelek

Słotwinka z Krynicy

Oceń ten produkt jako pierwszy

4,90 zł
Cena przy zakupie skrzynki (24 SZT): 3,90 zł  zapisz 21%

* wymagane pola

4,90 zł
Opis

Szczegóły

Słotwinka z Krynicy

0
mg/l Magnezu
-150
mg/l Wapnia
185
mg/l suma składników mineralnych

Słotwinka woda lecznicza?:

Słotwinka pochodzi ze źródła bijącego z głębi ziemi w Parku Słotwińskim w Krynicy-Zdroju. Jest mineralną wodą leczniczą – szczawą silnie hipoosmotyczną, skuteczną w leczeniu przewlekłych nieżytów przewodu pokarmowego. Działa przeciwalergicznie, pomaga usuwać metale ciężkie gromadzące się w organizmie. Zalecana w celach profilaktyczno-zdrowotnych.

Bogactwo Wapnia i Magnezu:

Słotwinka zawiera niezbędną dla organizmu ilość magnezu poprzez co łagodzi stany stresowe i nadmierną pobudliwość. Działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo. Brak magnezu odbija się negatywnie na kondycji organizmu prowadząc do choroby niedokrwiennej i zawałów serca. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacnia układ kostny (zapobiega osteoporozie, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi i uszczelnienie naczyń krwionośnych, w stanach uczuleniowych) wskazana rekonwalescentom po urazach i złamaniach, osobom starszym jak również czynnie uprawiającym sport.

Woda, która leczy nerki:

Znajdujący się w jej składzie potas stanowi główny składnik wewnątrzkomórkowy. Jego niedobór w organizmie powoduje szereg niekorzystnych objawów (bolesne kurcze mięśni, wiotczenie skóry, arytmię serca). Magnez i potas gwarantują zachowanie równowagi komórkowej organizmu. Zawiera także Lit, który jest ważnym mikroelementem spełniającym w organizmie rolę ochronną. Poprawia kondycję psychiczną człowieka, powodując że stajemy się bardziej pogodni i odporniejsi na codzienne problemy. Niedobór litu prowadzi do apatii i depresji. Słotwinka – zawiera w swoim składzie również sód odpowiedzialny za gospodarkę wodną organizmu (regulator ciśnienia osmotycznego w komórkach), odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Właściwości zdrowotne

Rozpuszczone składniki mineralne podane do picia biorą udział w gospodarce wodno-elektrolitowej. Picie wody leczniczej powoduje poza tym, usuwanie produktów przemiany materii i substancji toksycznych z organizmu człowieka. Wodzie towarzyszy naturalny dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego (ze źródła) bardzo łatwo przyswajany przez organizm. O ile lekarz nie zaleci inaczej, stosujemy ją 3 x dziennie po 1 szklance około pół godziny przed posiłkiem. Na godzinę przed piciem nie należy spożywać surowych owoców i jarzyn. Osad w wodzie jest zjawiskiem naturalnym.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia Polska
Marka Słotwinka
gazowana/niegazowana niegazowana
Twardość Nie
stopień mineralizacji bardzo wysoki >1500
Czystość (poziom azotanów) Nie
źródło Źródlana
pH 0-6.9 kwaśna
Smak naturalny
Rodzaj butelki PET
Recenzje
Tagi

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Filmy