×

Rejestracja

Klient indywidualny
Firma

Informacje profilowe

Dane logowania

lub zaloguj się

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Imię jest nieprawidłowe!
Nazwisko jest nieprawidłowe!
Nieprawidłowy adres e-mail!
E-mail jest wymagany!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!
Hasło jest wymagane!
Wprowadź prawidłowe hasło!
Wprowadź 6 lub więcej znaków!
Wprowadź 16 lub mniej znaków!
Hasła nie są identyczne!
Akceptacja regulaminu jest wymagana!
E-mail i/lub hasło jest nieprawidłowe!
Firma jest wymagana!
NIP jest wymagany!

Icelandic Glacial woda z Islandii PET

Kod produktu: icelandicglacialpet

Pozostało 192 butelek

Icelandic Glacial woda z Islandii PET
6,90 zł
Cena przy zakupie skrzynki (24 SZT): 5,90 zł  zapisz 15%
Cena przy zakupie skrzynki (48 SZT): 4,90 zł  zapisz 29%

* wymagane pola

6,90 zł
Opis

Szczegóły

Icelandic Glacial

 

0
minerałów
-150
zanieczyszczeń
185
poziom TDS

Dlaczego wybrać wodę Icelandic Glacial?:

Icelandic Glacial jest naturalną wodą źródlaną z Islandii, która słynie ze swojej wysokiej jakości i wyjątkowej czystości. Jest to pierwsza na świecie woda butelkowana, która została zakwalifikowana jako CarbonNeutral® czyli produkt o zerowym bilansie emisji związków węgla do atmosfery. Źródłem Icelandic Glacial jest legendarne źródło Ölfus.

Właściwości wody Icelandic Glacial

Icelandic Glacial jest czymś więcej niż tylko wodą w butelce - to jedna z najczystszych wód na świecie, pochodząca z majestatycznej i magicznej dziewiczej Islandii. Otwierając butelkę wody otwierasz się na czystość samej Islandii. Icelandic Glacial charakteryzuje się bardzo niskim poziomem TDS - wynosi zaledwie 68 - znacznie niższe niż u większości wód na rynku. Icelandic Glacial posiada wysokie pH na poziomie 8,4, co jest również bardzo pożądane, a niezbyt częste.


Wyrównuje poziom pH:

By dobrze się czuć i aby Twój organizm dobrze funkcjonował musi w nim panować odpowiednie pH. Icelandic Glacial niweluje zakwaszające działanie diety i pomaga przywrócić zasadowe środowisko.

BUTELKI NIE ZAWIERAJĄ BPA

Butelki wody Icelandic Glacial są wykonane z wysokiej jakości plastiku. Oznacza to, że produkt jest bezpieczny, można go używać jako opakowanie do żywności i napojów. PET w pełni nadaje się do recyklingu. Opakowanie wody Icelandic Glacial nie zawiera BPA (bisfonelu A).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kraj pochodzenia Islandia
Marka Icelandic Glacial
gazowana/niegazowana niegazowana
Twardość średnia 31-120 mg/l
stopień mineralizacji niski 51-250
Czystość (poziom azotanów) poniżej 0.5 mg/l
źródło Źródlana
pH >7.9 bardzo alkaliczna
Smak naturalny
Rodzaj butelki PET
Recenzje

Recenzje klientów 9 item(s)

najlepsza woda dla dzieci
Zastanawiałam się jaka woda najlepsza dla dzieci? Taka żeby była czysta, miała dobry skład mineralny oraz była smaczna. Bo w przypadku dzieci racjonalnymi argumentami dot. ilości sodu czy wysokości ph niewiele osiągniemy. Woda Icelandic Glacial łączy to wszytko! Na dodatek ma lekko słodkawy smak dzięki czemu moje dziecko ją uwielbia. Recenzje wg Mama Tosi / (Dodano 28.02.2018)
nowa promka Icelandic Glacial
Zróbcie wreszcie jakąś dobrą promocję na Icelandic Glacial! portfel po wakacjach wysechł a pragnienie pozostało ;) Recenzje wg Wojtek / (Dodano 08.09.2017)
zamawiam na zapas
Wróciłem niedawno z Islandii, gdzie piłem właśnie wodę Icelandic Glacial. Bardzo przyjemnie mi się ją piło i dobrze się ogólnie czułem. Dopiero po powrocie dowiedziałem się, że ma bardzo wysokie pH i pewnie to miało wpływ na moją formę. Na Islandię wrócę, a do tego czasu będę pił wodę z tego pięknego miejsca. Recenzje wg Dawid / (Dodano 31.07.2017)
Gdzie kupić wodę Icelandic?
Jeśli się zastanawiacie gdzie kupić Icelandic i czy w ogóle warto ją kupić to chciałbym rowiać wasze wątpliwości.
Warto kupić i warto kupić ją w sh2op.pl... bo nigdzie indziej w Polsce jej nie ma:) A warto bo cena Icelandic w porównaniu do innych wód premium jest relatywnie niska, a ponadto jest najczystsza i wysoko alkaliczna. Nie lękajcie się, kupujcie! :) Recenzje wg Pastor Stefan / (Dodano 14.04.2017)
bardzo dobra
jedna z tańszych wód na tej stronie, a chyba najlepsza. moim zdaniem nie warto kupowac drozszych, bo ta jest najlepsza do picia na codzień. moge polecic Recenzje wg ineslis / (Dodano 16.03.2017)
Icelandic Glacial debeściak
Alkaliczna, super czysta, tania relatywnie do jakości. Niedoceniana w Polsce a prawdopodobnie najzdrowsza. Lepsza od Fiji. Icelandic Glacial to super opcja dla wszystkich którzy cenią zdrowie. Recenzje wg Szczepan / (Dodano 12.03.2017)
daje lajka
Islanczycy kochaja nasze Prince Polo, to my pokochajmy ich Icelandic'a! Recenzje wg Anka / (Dodano 06.03.2017)
Icelandic Glacial i moej noworoczne postanowienia
Kupiłem całą skrzynkę, mam nadzieje, że dotrze na nowy rok i ugasi pragnienie, a także będzie towarzyszyć mi na moich treningach. Recenzje wg Teddy / (Dodano 27.12.2016)
bardzo alkaliczna woda
Ta woda ma bardzo wysokie pH i jest mocno alkaliczna. Zdrowo jest ja pić, przywracając równowagę w organiźmie. Woda przyjemnie odświeża. Mają świetną reklamę świąteczną z sexy Mikołajem ;) Recenzje wg Mary / (Dodano 20.12.2016)
Dodaj swoją recenzję
Tagi

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Filmy

Video