Zbliżają się Święta i z każdym dniem coraz częściej zadajesz sobie pytania: Jakie kupić prezenty? Jak udekorować mieszkanie czy dom? Jak nakryć świąteczny stół? Chcesz, żeby było wyjątkowo, odświętnie i inaczej niż w poprzednim roku. Wertujemy magazyny, Pinterest oraz blogi w poszukiwaniu inspiracji. My także mamy coś dla Was, ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie myśleli o wodzie.

Uświetnij swój świąteczny stół właśnie wodami. Zastanawiasz się dlaczego? Są 2 powody, dla których przede wszystkim warto podać dobrą wodę w te święta.To oryginalne opakowania oraz odpowiednie dopasowanie wody do serwowanych potraw.

Opakowania wód to małe dzieła sztuki. Butelki wody coraz częściej zachwycają ciekawym kształtem i pięknym wzornictwem. Postawienie butelki wody na świątecznym stole, która np. kształtem nawiązuje do klasycznych butelek szampana, a jednocześnie ma intensywny kobaltowy lub czerwony kolor doda odświętności i elegancji naszemu spotkaniu.

Świąteczne menu rządzi się swoimi prawami, często są to potrawy o intensywnym smaku i aromacie. Wodę tak samo jak wino warto dobierać do serwowanych dań. Co na tym zyskamy? Nasi goście będą mogli w pełni docenić smak naszych potraw oraz ulżymy lekko przeciążonym żołądkom. 

 

Nasza rada

Poszczególne dania oddziel kilkoma łykami wody gazowanej, dzięki czemu oczyścisz kubki smakowe. Natomiast przez całe przyjęcie popijaj małymi łykami wodę niskozmineralizowną.

 

Przedstawiamy naszą selekcję wód specjalnie na zbliżające się Święta. 

Icelandic Glacial

Woda ma unikatowy, przyjemnie słodkawy smak, który zawdzięcza składowi mineralnemu. Opakowanie nawiązuje do pochodzenia wody z odległej i śnieżnej Islandii. Icelandic Glacial jest uniwersalny, nieskazitelnie czysty i pieknie opakowany. 

 

Svalbardi

To unikatowa i jedyna w swoim rodzaju woda, która pochodzi z roztopionych gór lodowych. To luksus, którego doświadczasz za każdym razem, kiedy otwierasz butelkę. Piękne opakowanie dodaje elegancji i klasy. Svalbardi charakteryzuje się przewiewnym, lekko słodkawym smakiem. Wybierz Svalbardi, a Twój stół już nigdy nie będzie taki sam!

 Voss 

To norweska woda pochodząca z artezyjskiego źródła. Butelka ma oryginalny, podłużny, walcowaty kształt z dopasowaną, szeroką nakrętką. Całość stanowi synonim prostoty i elegancji.

 

VCH Barcelona

Jest to woda naturalnie gazowana o charakterystycznym słonym posmaku. Dzięki wysokiej zawartości sodu i wodorowęglanów woda wspomaga proces trawienia. Może okazać się bardzo przydatna po świątecznych szaleństwach!

Ty Nant

Woda o najwyższej jakości umieszczona w butelkach o klasycznym kształcie, przypominającym opakowania szampana. Płynne linie i elegancja stały się znakiem rozpoznawczym marki i międzynarodową ikoną stylu. Woda występuje w czerwonych i kobaltowych butelkach, które pięknie będą wyglądać na świątecznych stołach wśród mieniących się świec.

 

Święta są tylko raz w roku, dlatego wybierz najlepsze wody!

Wesołych świąt życzy Wam sh2op!